Hakkımızda

MLP Care Hakkında 

Türkiye’de 13 ilde, yurt dışında Bakü ve Budapeşte’de faaliyet gösteren hastaneleri ile toplam 30 şubesi olan MLP Care, sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumlarından biridir.

30 yıllık vaka deneyimine sahip olan MLP Care çatısı altındaki hastanelerde, her yıl hem yurt içinden hem de yurt dışından yüz binlerce hastaya tıbbın her branşında hizmet verilmekte; en komplike tedaviler başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Sağlıkta uluslararası standartları, uzman ve akademisyen hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLP Care, Joint Commission International (JCI)akreditasyonuna da sahiptir. Ayrıca MLP Care iki markası ile Turquality programına girmeyi başaran hizmet sektöründeki tek kurumdur. 

Başta İstinye Üniversitesi olmak üzere tıp alanında başarılı üniversiteler ile iş birliği yapan grubun çatısı altında altı tane üniversite hastanesi hizmet vermektedir. Grubun üniversite iş birlikleri, her kademedeki 20 binden fazla çalışanı için de kişisel gelişim ve mesleki yetkinliklerini geliştirme açısından büyük avantajlar sunmaktadır.

MLP Care, çalışanlarına verdiği değeri Medical Park ve Liv Hospital’ın marka değerinin ayrılmaz bir parçası olarak görür ve mesleki ve yönetsel gelişimlerini destekleyecek en verimli ortamı yaratır; bu koşulları çeşitli eğitimlerle destekler. Çalışan Odaklılık yaklaşımını stratejik önceliklerinin arasına almış olan kurum, yeni açtığı şubeleriyle ülke istihdamına sürekli katkı sağlarken, diğer yandan da çalışanlar için ideal bir kurum olmak için sürekli gelişim halindedir.

Vizyonumuz

Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek evrensel standartlardaki sağlık hizmeti anlayışımız ve yaratıcılığımız bilimsel katkılarımız ile dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmayı hedefleriz.

Misyonumuz

Tüm insanların sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışırız.

Değerlerimiz

İnsana değer veririz, güvenilir olmak vazgeçilmezimizdir.

Sunduğumuz her türlü hizmetle fark yaratırız.

Bilimsel yaklaşımlara ve sürekli gelişime inanırız.

Çevik, hedef odaklı ve başarı azmi yüksek bir takımız.

Etik ilkelerimiz ve iş ahlakımızla örnek gösteriliriz.

  • Güncel tıp teknolojisi
    Hastanelerimizde tanı ve tedavi ünitelerinden konaklama süreçlerinde ihtiyaç duyulan tüm teknoloji ve cihazlar uluslararası standartlarda ve yüksek kalitededir.
  • Sertifikalar
    Hastanelerimiz, JCI Akreditasyonu, ISO 27001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi gibi ulusal ve uluslararası belge ve sertifika çerçevesinde faaliyet sunmaktadır.
  • Teknoloji ve tasarımın birleştiği hastane dizaynı
    İleri teknoloji ve modern mimari anlayışını bir araya getiren hastanelerimizde süreçler, tanı-tedavi hizmetlerindeki hassasiyet ve misafir konforu daima en üst düzeyde tutulmak üzere tasarlanır.