Duyurular
29.12.2022
Yayınladığımız ikinci Sürdürülebilirlik Raporumuz ile ilk kez • Sürdürülebilirlik stratejimizi, • Strateji ile uyumlu hedeflerimizi, • Hâlihazırda başlattığımız, sürdürülebilirlik çalışmalarımıza tedarik zincirimizin dâhil edilmesi, iklimle ilgili risk ve fırsatların tanımlanması, atık yönetim sistemimizin geliştirilmesi gibi projelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Raporumuz: https://investor.mlpcare.com/site/assets/files/2648/mlp_care_surdurulebilirlik_raporu_2021.pdf #mlpcare #medicalpark #livhospital #sürdürülebilirlik #sağlık #sağlıktasürdürülebilirlik #sürdürülebilirlikraporu
26.12.2022
En İyi Özel Hastaneler Grubu seçilmenin ve uluslararası bir ödüle layık görülmenin gururunu yaşıyoruz.
20.12.2022
Borsa İstanbul’da işlem gören ve kurumsal sürdürülebilirlik performansları üst seviyede olan şirketlerin dahil edildiği BİST Sürdürülebilirlik Endeksi’nde yerimizi aldık. Bu endeks, şirketlerin iklim değişikliği, doğal kaynakların hızla tüketilmesi, sağlık, güvenlik, istihdam gibi önemli konulara ilişkin nasıl yaklaşım sergilediğini ortaya koymakta, yaptıkları çalışmaların ve verilen kararların bağımsız bir gözle değerlendirilmesini sağlamaktadır. #mlpcare #sürdürülebilirlik #bist #sürdürülebilirlikendeksi #endeks #medicalpark #livhospital #sustainability #sustainabilityindex #index
06.12.2022
MLP Care CFO’su Burcu Öztürk Institutional Investor Araştırmasında “En iyi CFO” Kategorisinde Ödüle Layık Görüldü.
08.11.2022
Her yıl Capital Dergisi tarafından gerçekleştirilen “Kadın Dostu Şirketler” araştırmasında bu yıl da yer almanın gururunu yaşıyoruz. MLP Care sağlık grubu olarak Kadın Dostu 100 Şirket Çalışan Sayısı sıralamasında 7.sırada, Yönetim Kurulunda Yer Alan Kadın Yönetici Sayısı sıralamasında ise 31.sırada yer aldık.
08.11.2022
MLPCARE CFO'su Burcu Öztürk Fortune "C-Suite Series 50 CFO" Listesinde Yer Alarak Ödüle Layık Görüldü.
21.10.2022
MLP Care İnsan Kaynakları Koordinatörü Şerafettin Demiray, Ekonomist Dergisi tarafından hazırlanan “En Güçlü 50 İK Lideri” listesinde yer alarak ödüle layık görüldü.
23.09.2022
Yatırımcı İlişkileri Ekibimiz Institutional Investor araştırmasında, Gelişen EMEA kategorisinde Sağlık ve İlaç Sektörü’nde üç yıl üst üste en yüksek oyu alarak birinci oldu!