Duyurular
08.11.2022
Her yıl Capital Dergisi tarafından gerçekleştirilen “Kadın Dostu Şirketler” araştırmasında bu yıl da yer almanın gururunu yaşıyoruz. MLP Care sağlık grubu olarak Kadın Dostu 100 Şirket Çalışan Sayısı sıralamasında 7.sırada, Yönetim Kurulunda Yer Alan Kadın Yönetici Sayısı sıralamasında ise 31.sırada yer aldık.
08.11.2022
MLPCARE CFO'su Burcu Öztürk Fortune "C-Suite Series 50 CFO" Listesinde Yer Alarak Ödüle Layık Görüldü.
21.10.2022
MLP Care İnsan Kaynakları Koordinatörü Şerafettin Demiray, Ekonomist Dergisi tarafından hazırlanan “En Güçlü 50 İK Lideri” listesinde yer alarak ödüle layık görüldü.
23.09.2022
Yatırımcı İlişkileri Ekibimiz Institutional Investor araştırmasında, Gelişen EMEA kategorisinde Sağlık ve İlaç Sektörü’nde üç yıl üst üste en yüksek oyu alarak birinci oldu!
02.08.2022
MLP Care Tedarik Zinciri Direktörü Dr. Mustafa Işık, Ekonomist Dergisi tarafından hazırlanan Türkiye'nin En Güçlü 50 Satın Alma ve Tedarik Yöneticisi Listesi'nde, bu yıl da grubumuzun Satın Alma ve Tedarik Zinciri Departmanını temsilen yer aldı.
01.07.2022
Sağlığın Geleceği Artık Bakü’de! Liv Hospital, Azerbaycan’ın önemli sağlık kuruluşlarından Bona Dea International Hospital ile iş birliğine imza attı.
03.06.2022
MLP Care İnsan Kaynakları Ekibi olarak Kariyer Günleri Etkinlikleri kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi ve Haliç Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldik.
23.03.2022
İstinye Üniversitesi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri’ne katılım sağlayarak, üniversite öğrencilerinin sorularını yanıtladık.
16.03.2022
Medical Park ve Liv Hospital markaları ile insan sağlığını korumak ve iyileştirmek kadar, çevreyi korumayı ve insan faaliyetleri sonucunda çevrede oluşan etkileri iyileştirmeyi de görevi olarak gören MLP Care, Türkiye'de sağlık hizmetleri sektörünün ilk sürdürülebilirlik raporunu yayınladı. MLP Care raporunda çevre, sağlık, sosyal ve yönetişim konularındaki önceliklerini açıkladı ve bu öncelikleri doğrultusunda hayata geçirdiği iyi uygulamaların Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları'na katkısını anlattı. COVID-19 salgını ile mücadele döneminde dijitalleşme ile kaynakların etkin kullanımının yanında misafirleri, çalışanları ve çalışanların aileleri için riskleri en aza indirmeyi hedefleyen MLP Care, raporunda dijital dönüşüm projeleri ile kaynak ve zaman kullanımı açısından daha verimli bir çalışma modeli geliştirdiğine dikkat çekti. MLP Care raporunda ayrıca dünyanın önündeki en büyük tehditlerden biri olan iklim krizine karşı çevre etkilerini azaltmayı amaçlayan çalışmalarına yer verdi. Sürdürülebilir bir yaşam adına neler yaptığını paydaşlarına anlatmak için yayınladığı bu raporu hem bir fırsat hem de bir sorumluluk olarak gören MLP Care, Türkiye'de sürdürülebilirlik raporu yayınlayan ilk hastane grubu olmanın haklı gururu ile ilham yaratacak projeleri paydaşlarının desteği ile sürdürmeyi hedefliyor.