Duyurular
25.10.2023
MLP Care Misafir Hizmetleri Direktörlüğümüzün Kısırkaya Plajı’nda gerçekleştirdiği kıyı temizliği etkinliğinde, temiz çevre yaşanabilir bir dünya için toplamda 600 kilo atık topladık.
24.10.2023
MLP Care, EMEA Bölgesi’nde Sağlık ve İlaç Sektörü’nde “Yatırımcı İlişkileri Alanındaki En İyi Şirket” seçildi. MLP Care, Sağlık ve İlaç sektöründe 16 aday şirket arasından Small & Mid-Cap Emerging EMEA’da “Yatırımcı İlişkilerinde En İyi Şirket" ve “Yatırımcı İlişkilerinde En İyi Ekip" ödüllerini aldı. MLP Care aynı zamanda Institutional Investor’ın düzenlediği “2023 Developed Europe and Emerging EMEA Equities Awards”da 281 aday şirket arasından seçilerek, ‘Grand Prix for Best Corporate in Investor Relations in Emerging EMEA’ ödülünü aldı. Kazananlar, Institutional Investor tarafından her yıl gerçekleştirilen bağımsız araştırma anketi sonucunda yatırım profesyonellerinin oylarıyla belirlendi. MLP Care, 2018 yılında halka arz edilmesinden bu yana yatırımcıların ve analistlerin oylarıyla zirvedeki yerini koruyor.
24.10.2023
MLPCARE olarak, 30 bini aşkın şirket arasından Türkiye’nin en prestijli ve köklü İnsana Saygı Ödülü’nü almaya hak kazanan şirketler arasındayız! 💜
02.08.2023
MLP Care Tedarik Zinciri Direktörü Dr. Mustafa IŞIK, Ekonomist Dergisi tarafından hazırlanan Türkiye'nin En Güçlü 50 Satın Alma ve Tedarik Yöneticisi Listesi'nde bu yıl da grubumuzun Satın Alma ve Tedarik Zinciri Departmanını temsilen yer aldı.