Duyurular
16.03.2022
Medical Park ve Liv Hospital markaları ile insan sağlığını korumak ve iyileştirmek kadar, çevreyi korumayı ve insan faaliyetleri sonucunda çevrede oluşan etkileri iyileştirmeyi de görevi olarak gören MLP Care, Türkiye'de sağlık hizmetleri sektörünün ilk sürdürülebilirlik raporunu yayınladı. MLP Care raporunda çevre, sağlık, sosyal ve yönetişim konularındaki önceliklerini açıkladı ve bu öncelikleri doğrultusunda hayata geçirdiği iyi uygulamaların Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları'na katkısını anlattı. COVID-19 salgını ile mücadele döneminde dijitalleşme ile kaynakların etkin kullanımının yanında misafirleri, çalışanları ve çalışanların aileleri için riskleri en aza indirmeyi hedefleyen MLP Care, raporunda dijital dönüşüm projeleri ile kaynak ve zaman kullanımı açısından daha verimli bir çalışma modeli geliştirdiğine dikkat çekti. MLP Care raporunda ayrıca dünyanın önündeki en büyük tehditlerden biri olan iklim krizine karşı çevre etkilerini azaltmayı amaçlayan çalışmalarına yer verdi. Sürdürülebilir bir yaşam adına neler yaptığını paydaşlarına anlatmak için yayınladığı bu raporu hem bir fırsat hem de bir sorumluluk olarak gören MLP Care, Türkiye'de sürdürülebilirlik raporu yayınlayan ilk hastane grubu olmanın haklı gururu ile ilham yaratacak projeleri paydaşlarının desteği ile sürdürmeyi hedefliyor.
07.03.2022
In Business dergisinin “Cam Tavanları Kıran 100 Lider Şirket” araştırmasında 10 bin kişi üzerinde istihdam sağlayan şirketler arasında “Yönetim Kurulunda Kadın Üye Oranı En Yüksek Şirketler” sıralamasında 2., “Üst Kademede Kadın Yönetici Oranı En Yüksek Şirketler” sıralamasında 5. ve “Orta Kademede Kadın Yönetici Oranı En Yüksek Şirketler” sıralamasında 2. sırada yer aldık.
25.02.2022
MLP Care CFO’su Burcu Öztürk Üçüncü Kez Türkiye’nin "En Etkin 50 CFO"su Arasında Yer Aldı!
24.11.2021
Mükemmelliğe Adanmışlık
24.11.2021
MLP Care İşe Alım Sürecinizde Sizleri Neler Bekliyor?
24.11.2021
Institutional Investor araştırmasında İkinci kez Türkiye Birinciliği
24.11.2021
A.L.F.A Awards 2021'de "Özel Sağlık Kurumları" kategorisinde ödülle taçlandırıldık
24.11.2021
"En İyi Eğitim Videosu" Kategorisinde Gümüş Ödül
24.11.2021
Bilgi güvenliği için yürüttüğümüz çalışmalar ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası ile TÜV AUSTRIA TÜRK tarafından tescillendi.